DLW21HN670SQ2L
Numer produktu DigiKey
490-1063-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-1063-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-1063-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DLW21HN670SQ2L
Opis
CMC 330MA 2LN 67 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 67 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DLW21HN670SQ2L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
350mOhm
Producent
Murata Electronics
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Liczba linii
2
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Impedancja przy częstotliwości
67 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
330mA