DLP2ADA900HL4L jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 3 667
Arkusz danych
4 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 90 Ohms @ 100 MHz 120mA DCR 1,75Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DLP2ADA900HL4L
Numer produktu DigiKey
490-11096-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DLP2ADA900HL4L
Opis
CMC 120MA 4LN 90 OHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DLP2ADA900HL4L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1,75Ohm
Napięcie znamionowe - prąd stały
5V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,039" (2,00mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,036" (0,92mm)
Liczba linii
4
Obudowa / skrzynia
0804 (2010 metryczne), 8 odprowadzeń
Impedancja przy częstotliwości
90 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
120mA