DLP11TB800UL2L jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Murata Electronics
W magazynie: 7 339
Arkusz danych
MFR Recommended
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 80 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,88Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DLP11TB800UL2L
Numer produktu DigiKey
490-5574-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-5574-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
DLP11TB800UL2L
Opis
CMC 100MA 2LN 80 OHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DLP11TB800UL2L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1,88Ohm
Producent
Napięcie znamionowe - prąd stały
5V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,049" x 0,039" (1,25mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,014" (0,35mm)
Liczba linii
2
Obudowa / skrzynia
0504 (1210 metryczne), 4 odprowadzenia
Impedancja przy częstotliwości
80 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
100mA