DLP11SN241HL2L
Numer produktu DigiKey
490-5147-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DLP11SN241HL2L
Opis
CMC 100MA 2LN 240 OHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 240 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4,38Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DLP11SN241HL2L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
4,38Ohm
Producent
Murata Electronics
Napięcie znamionowe - prąd stały
5V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,049" x 0,039" (1,25mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,036" (0,92mm)
Liczba linii
2
Obudowa / skrzynia
0504 (1210 metryczne), 4 odprowadzenia
Impedancja przy częstotliwości
240 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
100mA