DLM0QSN500HY2D
Numer produktu DigiKey
490-DLM0QSN500HY2DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-DLM0QSN500HY2DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-DLM0QSN500HY2DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DLM0QSN500HY2D
Opis
CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 50 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4,5Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DLM0QSN500HY2D Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
100mA
Producent
Murata Electronics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
4,5Ohm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,026" x 0,020" (0,65mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,014" (0,35mm)
Impedancja przy częstotliwości
50 Ohms @ 100 MHz