DFE322520FD-2R2M=P2
Numer produktu DigiKey
490-18405-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-18405-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-18405-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DFE322520FD-2R2M=P2
Opis
FIXED IND 2.2UH 2.9A 46 MOHM SMD
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.9 A Maks. 46mOhm 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DFE322520FD-2R2M=P2 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 46mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
5A