DFE322520F-1R5M=P2
Numer produktu DigiKey
490-DFE322520F-1R5M=P2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-DFE322520F-1R5M=P2CT-ND - Taśma cięta (CT)
490-DFE322520F-1R5M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DFE322520F-1R5M=P2
Opis
FIXED IND 1.5UH 4A 29 MOHM SMD
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 4 A Maks. 29mOhm 1210 (3225 metryczne)
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
5,2A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 29mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Uzwojenie
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)