DFE322512F-3R3M=P2
Numer produktu DigiKey
490-DFE322512F-3R3M=P2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-DFE322512F-3R3M=P2CT-ND - Taśma cięta (CT)
490-DFE322512F-3R3M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DFE322512F-3R3M=P2
Opis
FIXED IND 3.3UH 2A 108 MOHM SMD
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2 A Maks. 108mOhm 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DFE322512F-3R3M=P2 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 108mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd znamionowy (A)
Bazowy numer produktu
Prąd - nasycenia (Isat)
2,6A