DFE322512F-1R0M=P2
Numer produktu DigiKey
490-DFE322512F-1R0M=P2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-DFE322512F-1R0M=P2CT-ND - Taśma cięta (CT)
490-DFE322512F-1R0M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DFE322512F-1R0M=P2
Opis
FIXED IND 1UH 3.8A 32 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.8 A Maks. 32mOhm 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DFE322512F-1R0M=P2 Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 32mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Materiał - rdzeń
Obudowa dostawcy urządzenia
1210
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd znamionowy (A)
Bazowy numer produktu
Prąd - nasycenia (Isat)
4,8A