DFE2MCAHR47MJ0L
Numer produktu DigiKey
490-18401-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-18401-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-18401-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DFE2MCAHR47MJ0L
Opis
FIXED IND 470NH 3.5A 33 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 nH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.5 A Maks. 33mOhm 0806 (2016 metryczne)
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 33mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0806 (2016 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0806
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
3,6A