DE11XRA100KN4AN01F
Numer produktu DigiKey
490-16156-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-16156-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
DE11XRA100KN4AN01F
Opis
CAP CER 10PF 250V SL RADIAL
Szczegółowy opis
10 pF ±10% 250V~ Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Modele EDA/CAD
DE11XRA100KN4AN01F Modele
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C