DE11XRA100KA4BQ01F
Numer produktu DigiKey
490-DE11XRA100KA4BQ01F-ND
Producent
Numer produktu producenta
DE11XRA100KA4BQ01F
Opis
CAP CER
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 pF ±10% 500V~ Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DE11XRA100KA4BQ01F Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
X1, Y1
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Proste
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-40°C - 125°C