DE11XKX150JN4AC05F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 pF ±5% 250V~ Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DE11XKX150JN4AC05F
Numer produktu DigiKey
490-9492-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-9492-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
DE11XKX150JN4AC05F
Opis
CAP CER 15PF 250V SL RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DE11XKX150JN4AC05F Modele
Kategoria
Funkcje
Obniżona palność
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Współczynnik temperaturowy
Styl odprowadzeń
Proste
Temperatura robocza
-40°C - 125°C