BNX025H01L
Numer produktu DigiKey
490-7835-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-7835-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-7835-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BNX025H01L
Opis
FILTER LC 10UF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LC EMI Filtry Piąty Zamówienie Dolnoprzepustowe 2 kanał C = 10µF 20 A 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BNX025H01L Modele
Kategoria
Prąd
20 A
Producent
Murata Electronics
Wartości
C = 10µF
Seria
Ochrona przez wyładowaniami elektrostatycznymi
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Napięcie - znamionowe
25V
Typ
Dolnoprzepustowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rząd filtra
Piąty
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Technologia
LC
Rozmiar / wymiar
0,476" x 0,358" (12,10mm x 9,10mm) (dł. x szer.)
Liczba kanałów
2
Wysokość
0,146" (3,70mm)
Wartość tłumienia
35dB przy 50kHz - 1GHz