BLM31KN271SZ1L
Numer produktu DigiKey
490-16528-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-16528-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-16528-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM31KN271SZ1L
Opis
FERRITE BEAD 270 OHM 1206 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1206 (3216 metryczne) 4,5A 16mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BLM31KN271SZ1L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
16mOhm
Producent
Murata Electronics
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,071" (1,80mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
270 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
4,5A