BLM21SN300SN1D
Numer produktu DigiKey
490-13266-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-13266-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-13266-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM21SN300SN1D
Opis
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Szczegółowy opis
30 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 8,5A 4mOhm
Modele EDA/CAD
BLM21SN300SN1D Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
8,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
4mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
30 Ohms @ 100 MHz