BLM21RK102SN1D
Numer produktu DigiKey
490-9711-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-9711-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-9711-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM21RK102SN1D
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 200mA 500mOhm
Modele EDA/CAD
BLM21RK102SN1D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
500mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
200mA