BLM21PG220SH1D
Numer produktu DigiKey
490-7821-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-7821-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-7821-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM21PG220SH1D
Opis
FERRITE BEAD 22 OHM 0805 1LN
Szczegółowy opis
22 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 6A 9mOhm
Modele EDA/CAD
BLM21PG220SH1D Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
9mOhm
Producent
Murata Electronics
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
22 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
6A