BLM21HE122BH1L | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | BLM21HE122BH1L |
Opis | FERRITE BEAD 1.2 KOHM 0805 1LN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 27 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1.2 kOhms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 1,6A 110mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | BLM21HE122BH1L Modele |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 110mOhm |
Producent Murata Electronics | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ filtra Linia sygnału | Wysokość (maks.) 0,057" (1,45mm) |
Liczba linii 1 | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Impedancja przy częstotliwości 1.2 kOhms @ 100 MHz | Funkcje Motoryzacja |
Prąd znamionowy (maks.) 1,6A |