BLM21HE122BH1L
Numer produktu DigiKey
490-BLM21HE122BH1LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-BLM21HE122BH1LCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-BLM21HE122BH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM21HE122BH1L
Opis
FERRITE BEAD 1.2 KOHM 0805 1LN
Szczegółowy opis
1.2 kOhms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 1,6A 110mOhm
Modele EDA/CAD
BLM21HE122BH1L Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
110mOhm
Producent
Murata Electronics
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,057" (1,45mm)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1.2 kOhms @ 100 MHz
Funkcje
Motoryzacja
Prąd znamionowy (maks.)
1,6A