BLM21BD152SN1D
Numer produktu DigiKey
490-1048-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-1048-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-1048-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM21BD152SN1D
Opis
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
Szczegółowy opis
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 250mA 450mOhm
Modele EDA/CAD
BLM21BD152SN1D Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
250mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
450mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1.5 kOhms @ 100 MHz