BLM21AG102SZ1D
Numer produktu DigiKey
490-14399-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-14399-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-14399-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM21AG102SZ1D
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 600mA 270mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BLM21AG102SZ1D Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
600mA
Producent
Murata Electronics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
270mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz