BLM18RK601SN1D
Numer produktu DigiKey
490-5227-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-5227-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-5227-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM18RK601SN1D
Opis
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Szczegółowy opis
600 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 200mA 600mOhm
Modele EDA/CAD
BLM18RK601SN1D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
600mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
200mA