BLM18KG471SN1D
Numer produktu DigiKey
490-5257-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-5257-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-5257-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM18KG471SN1D
Opis
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Szczegółowy opis
470 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 1,5A 130mOhm
Modele EDA/CAD
BLM18KG471SN1D Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
130mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
470 Ohms @ 100 MHz