BLM18HE152SZ1D
Numer produktu DigiKey
490-16502-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-16502-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-16502-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM18HE152SZ1D
Opis
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 500mA 500mOhm
Modele EDA/CAD
BLM18HE152SZ1D Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
500mOhm
Producent
Murata Electronics
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1.5 kOhms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
500mA