BLM18EG101TH1D
Numer produktu DigiKey
490-BLM18EG101TH1DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-BLM18EG101TH1DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-BLM18EG101TH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM18EG101TH1D
Opis
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
BLM18EG101TH1D Modele
Kategoria
Impedancja przy częstotliwości
100 Ohms @ 100 MHz
Wysokość (maks.)
0,026" (0,65mm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)