BLM15BA750SN1D
Numer produktu DigiKey
490-5184-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-5184-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-5184-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM15BA750SN1D
Opis
FERRITE BEAD 75 OHM 0402 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
75 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 200mA 800mOhm
Modele EDA/CAD
BLM15BA750SN1D Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
200mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
800mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,022" (0,55mm)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
75 Ohms @ 100 MHz