BLM15AG121SZ1D
Numer produktu DigiKey
490-BLM15AG121SZ1DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-BLM15AG121SZ1DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-BLM15AG121SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM15AG121SZ1D
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 550mA 190mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BLM15AG121SZ1D Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
190mOhm
Producent
Murata Electronics
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,022" (0,55mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz
Funkcje
Motoryzacja
Prąd znamionowy (maks.)
550mA