BLM03BB121SN1D | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | BLM03BB121SN1D |
Opis | FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0201 (0603 metryczne) 100mA 1,5Ohm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | BLM03BB121SN1D Modele |
Kategoria | Prąd znamionowy (maks.) 100mA |
Producent Murata Electronics | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 1,5Ohm |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ filtra Linia sygnału | Wysokość (maks.) 0,013" (0,33mm) |
Liczba linii 1 | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Impedancja przy częstotliwości 120 Ohms @ 100 MHz | Bazowy numer produktu |