BLM03AG121SN1D
Numer produktu DigiKey
490-2557-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-2557-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-2557-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM03AG121SN1D
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0201 (0603 metryczne) 200mA 500mOhm
Modele EDA/CAD
BLM03AG121SN1D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
500mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,013" (0,33mm)
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
200mA