BLE32SN120SZ1L
Numer produktu DigiKey
490-BLE32SN120SZ1LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-BLE32SN120SZ1LCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-BLE32SN120SZ1LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLE32SN120SZ1L
Opis
FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN
Szczegółowy opis
12 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1210 (3225 metryczne) 20A 0,6mOhm
Modele EDA/CAD
BLE32SN120SZ1L Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
0,6mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,087" (2,20mm)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
12 Ohms @ 100 MHz
Funkcje
Motoryzacja
Prąd znamionowy (maks.)
20A