BLE32PN260SH1L
Numer produktu DigiKey
490-BLE32PN260SH1LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-BLE32PN260SH1LCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-BLE32PN260SH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLE32PN260SH1L
Opis
FERRITE BEAD 26 OHM 1210 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1210 (3225 metryczne) 10A 1,6mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BLE32PN260SH1L Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
10A
Producent
Murata Electronics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1,6mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Typ filtra
Linia zasilająca
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,063" (1,60mm)
Impedancja przy częstotliwości
26 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)