BLA2ABD601SN4D
Numer produktu DigiKey
490-4012-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-4012-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-4012-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLA2ABD601SN4D
Opis
FERRITE BEAD 600 OHM 0804 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
600 Ohms @ 100 MHz 4 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0804 (2010 metryczne), matryca, 8 podkładek PC 100mA 800mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BLA2ABD601SN4D Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
100mA
Producent
Murata Electronics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
800mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0804 (2010 metryczne), matryca, 8 podkładek PC
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,024" (0,60mm)
Liczba linii
4
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,039" (2,00mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 100 MHz