1277AS-H-6R8M=P2
Numer produktu DigiKey
490-10595-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-10595-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-10595-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1277AS-H-6R8M=P2
Opis
FIXED IND 6.8UH 1.2A 276 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.2 A Maks. 276mOhm 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1277AS-H-6R8M=P2 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,5A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 276mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)