1277AS-H-100M=P2
Numer produktu DigiKey
490-10589-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-10589-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-10589-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1277AS-H-100M=P2
Opis
FIXED IND 10UH 900MA 420 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 900 mA Maks. 420mOhm 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1277AS-H-100M=P2 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,2A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 420mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)