1217AS-H-3R3N=P3
Numer produktu DigiKey
490-10789-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-10789-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-10789-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1217AS-H-3R3N=P3
Opis
FIXED IND 3.3UH 6.8A 14.4 MOHM
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 6.8 A Maks. 14,4mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
1217AS-H-3R3N=P3 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
7,7A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 14,4mOhm
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Indukcyjność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Tolerancja
±30%