1217AS-H-220M=P3
Numer produktu DigiKey
490-10786-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-10786-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-10786-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1217AS-H-220M=P3
Opis
FIXED IND 22UH 2.4A 93.6 MOHM
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.4 A Maks. 93,6mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
1217AS-H-220M=P3 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2,9A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 93,6mOhm
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Indukcyjność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Tolerancja
±20%