1217AS-H-150M=P3
Numer produktu DigiKey
490-10784-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-10784-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-10784-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1217AS-H-150M=P3
Opis
FIXED IND 15UH 3.5A 52.8 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.5 A Maks. 52,8mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1217AS-H-150M=P3 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3,3A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 52,8mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Materiał - rdzeń
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Indukcyjność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Tolerancja
±20%