BU-P1081-36-0
Numer produktu DigiKey
314-1246-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-P1081-36-0
Opis
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
36,0" (914,40mm) Miniaturowy wtyk bananowy, pojedynczy - Miniaturowy wtyk bananowy, pojedynczy Patchcord 3000V (3kV)
Kategoria
Długość kabla
36,0" (914,40mm)
Producent
Mueller Electric Co
Typ
Patchcord
Seria
Zawartość
1 odprowadzenie, czarne
Opakowanie
Torba
Materiał -izolacja
Polichlorek winylu (PCW)
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
20 AWG
Metoda układania stosu
Pionowe ustawienie piętrowe (oba złącza)
Napięcie - znamionowe
3000V (3kV)
Konfiguracja
Bananowy na bananowy
Prąd znamionowy (A)
5A
Złącze 1.
Miniaturowy wtyk bananowy, pojedynczy
Bazowy numer produktu
Złącze 2.
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Torba
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
W magazynie: 6
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
W magazynie: 2
Długość alternatywna
TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
W magazynie: 5
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"