BU-6161-M-72-0
Numer produktu DigiKey
BU-6161-M-72-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-6161-M-72-0
Opis
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"
Szczegółowy opis
72,0" (1828,80mm) Wtyk bananowy, pojedynczy, z osłoną - Wtyk bananowy, pojedynczy, z osłoną Patchcord 1000V (1kV)
Kategoria
Długość kabla
72,0" (1828,80mm)
Zawartość
1 odprowadzenie, czarne
Przekrój przewodu
18 AWG
Napięcie - znamionowe
1000V (1kV)
Prąd znamionowy (A)
20A
Kolor alternatywny
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"
W magazynie: 0
Długość alternatywna
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
W magazynie: 0
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"