BU-4150103150
Numer produktu DigiKey
314-BU-4150103150-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-4150103150
Opis
CBL ASSY U.FL-MMCX PLG-PL 5.90
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny U.FL (UMCC) do MMCX Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm 5,906" (150,00mm)
Długość
5,906" (150,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
U.FL (UMCC) do MMCX
Impedancja złącza
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka U.FL (UMCC), kąt prosty
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Kolor
Czarne
Złącze 2.
Wtyczka MMCX, kąt prosty
Temperatura robocza
-65°C - 165°C