BU-4150091250
Numer produktu DigiKey
314-BU-4150091250-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-4150091250
Opis
CBL ASSY U.FL-SMA PLG-PLG 9.84
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny U.FL (UMCC) do SMA Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm 9,843" (250,00mm)
Długość
9,843" (250,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
U.FL (UMCC) do SMA
Impedancja złącza
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka U.FL (UMCC), kąt prosty
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Kolor
Czarne
Złącze 2.
Wtyczka SMA
Temperatura robocza
-65°C - 165°C