BU-4150032MM250
Numer produktu DigiKey
314-BU-4150032MM250-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-4150032MM250
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 9.8"
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA RG-316 9,843" (250,00mm)
Długość
9,843" (250,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
RG-316
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka SMA, kąt prosty
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Kolor
Miedź
Temperatura robocza
-65°C - 150°C