BU-4150030048
Numer produktu DigiKey
314-BU-4150030048-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-4150030048
Opis
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA RG-316 48,0" (1,2m) 4,0'
Kategoria
Płeć 2. styku
Długość
48,0" (1,2m) 4,0'
Opakowanie
Torba
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do SMA
Impedancja złącza
50 Ohms
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Złącze 2.
Wtyczka SMA, kąt prosty
Temperatura robocza
-65°C - 145°C