BU-4150030036
Numer produktu DigiKey
314-BU-4150030036-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-4150030036
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA RG-316 36,00" (914,40mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Długość
36,00" (914,40mm)
Opakowanie
Torba
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do SMA
Impedancja złącza
50 Ohms
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Złącze 2.
Wtyczka SMA, kąt prosty
Temperatura robocza
-65°C - 145°C