BU-4150030012
Numer produktu DigiKey
314-BU-4150030012-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-4150030012
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA RG-316 12,00" (304,80mm)
Długość
12,00" (304,80mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
RG-316
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do SMA
Impedancja złącza
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Kolor
Miedź
Złącze 2.
Wtyczka SMA, kąt prosty
Temperatura robocza
-65°C - 145°C