BU-4150028MM500
Numer produktu DigiKey
314-BU-4150028MM500-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-4150028MM500
Opis
COAX CBL BNC TO SMA 19.6"
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Z BNC na SMA RG-316 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
Mueller Electric Co
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
19,69" (500,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
RG-316
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
Z BNC na SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka BNC
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Miedź
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C