BU-4150028048
Numer produktu DigiKey
314-BU-4150028048-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-4150028048
Opis
COAX CABLE BNC TO SMA 4'
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Z BNC na SMA RG-316 48,0" (1,2m) 4,0'
Długość
48,0" (1,2m) 4,0'
Impedancja kabla
50 Ohms
Impedancja złącza
50 Ohms
Styl
Z BNC na SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka BNC
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Temperatura robocza
-65°C - 150°C