BU-3131-A-36-0
Numer produktu DigiKey
314-1632-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-3131-A-36-0
Opis
TEST LEAD GATOR TO GATOR 36"
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
36,0" (914,40mm) Zacisk szczękowy, miniaturowy, izolowany - Zacisk szczękowy, miniaturowy, izolowany Odprowadzenie testowe 300V 1 odprowadzenie, czarne
Kategoria
Długość kabla
36,0" (914,40mm)
Producent
Mueller Electric Co
Zawartość
1 odprowadzenie, czarne
Seria
Materiał -izolacja
Polichlorek winylu (PCW)
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu
20 AWG
Status części
Aktywny
Napięcie - znamionowe
300V
Konfiguracja
Szczękowy na szczękowy
Prąd znamionowy (A)
5 A
Złącze 1.
Zacisk szczękowy, miniaturowy, izolowany
Zakres temperatur
221°F (105°C)
Złącze 2.
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
TEST LEAD GATOR TO GATOR 36"
W magazynie: 5
Długość alternatywna
TEST LEAD GATOR TO GATOR 24"
W magazynie: 0
TEST LEAD GATOR TO GATOR 12"
W magazynie: 0
TEST LEAD GATOR TO GATOR 48"
TEST LEAD GATOR TO GATOR 60"