BU-2641-D-48-0
Numer produktu DigiKey
314-1562-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-2641-D-48-0
Opis
TEST LEAD BANANA TO PROBE 48"
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48,0" (1219,20mm) Wtyk bananowy, pojedynczy - Sonda testowa Patchcord 600V
Kategoria
Długość kabla
48,0" (1219,20mm)
Producent
Mueller Electric Co
Typ
Patchcord
Seria
Zawartość
1 odprowadzenie, czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał -izolacja
Polichlorek winylu (PCW)
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
18 AWG
Metoda układania stosu
Brak możliwości ustawiania w stosy
Napięcie - znamionowe
600V
Konfiguracja
Bananowy na sondę testową
Parametry znamionowe
CAT. II 600V
Złącze 1.
Wtyk bananowy, pojedynczy
Prąd znamionowy (A)
10A
Złącze 2.
Sonda testowa
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 4 517
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Kolor alternatywny
TEST LEAD BANANA TO PROBE 48"